A Review Of تازه های روز جهان

بررسی جهانی وضعیت تولید و مصرف برق توسط «امبر» نشان داده که منابع تجدیدپذیر ۳۰.۳ درصد از برق جهانی را در سال گذشته تأمین کردند که نسبت به ۲۹.

دور جدید درگیری‌ها بین دو طرف که از مهر ماه آغاز شد، همزمان با جنگ در نوار غزه ادامه داشته و ده‌ها نفر در دو سوی مرز را آواره و نگرانی از شروع یک جنگ تمام‌عیار بین ارتش اسرائیل و حزب‌الله لبنان، گروه مورد حمایت جمهوری اسلامی، را افزایش داده است.

وزارت کشور مصر نیز حادثه تیراندازی را تایید کرد و گفت که این مرد اقامت دائم در مصر داشت. با این حال هنوز جزییات بیشتری از این قتل به طور رسمی منتشر نشده است.

کانون فیلمسازان مستقل «حکم ۸ سال حبس و شلاق» برای محمد رسول‌اف را محکوم کرد

نماینده کالیفرنیا در کنگره آمریکا گفت شجاعت و دیدگاه استوار توماج در مورد وضعیت حقوق بشر ایران، الهام‌بخش همه ماست.

خوراک بادمجان و عدس چگونه خریدی رضایت‌بخش داشته باشیم؟ شربت‌های مناسب تابستان تمامی حقوق مادی و معنوی این تارنما متعلق به شرکت فروشگاه‌ های زنجیره‌ای افق کوروش می‌باشد. نوزدهمین شماره مجله الکترونیک

*پای سیب اصل آمریکایی: این درست همان اصطلاحی است که آمریکایی‌ها در مورد پای سیب به کار می‌برند «اصل آمریکایی».

گزارشگران بدون مرز: شمار روزنامه‌نگاران بازداشت‌شده در روسیه به ۴۰ نفر رسید

فیلتربان که وضعیت اینترنت در ایران را بررسی می‌کند، افزوده که اختلال گزارش‌شده از سه روز پیش از طریق بررسی رادار شرکت «ابرآروان» مشاهده شده است.

هرچند رسانه ها مدعی هستند که آمریکا و عربستان بزودی پیمان امنیتی منعقد می کنند ولی بررسی دقیق تر نشان می دهد که انعقاد چنین پیمانی با توجه به دیدگاه های متفاوت دو کشور در این خصوص دارای پیچیدگی است و فعلا نشانه ای از حل اختلاف در این خصوص وجود ندارد. ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۰:۲۰

او باور دارد که انتشار اخبار در این فضاها می‌تواند وب سایت اصلی جهانی شود.

گروه افراطی حماس که اتحادیه اروپا و آمریکا آن را یک گروه تروریستی می‌دانند در ۱۵ مهرماه سال گذشته با حمله به خاک اسرائیل بیش از ۱۲۰۰ نفر را کشت و ۲۵۲ نفر را به گروگان گرفت.

اجرای طرح موسوم به «نور» برای مقابله با آنچه مقامات جمهوری اسلامی «مقابله با بی‌حجابی» می‌خوانند، از روز شنبه ۲۵ فروردین شروع شده است.

او همچنین بر حمایت خود از شعار «زن، زندگی، آزادی» اعتراضات ۱۴۰۱ تاکید کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *